HAKKIMIZDA

Deneyimli kadromuz ve sektördeki bilgi birikimimizle, projelerinizin ve destek taleplerinizin çözümüne profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

TEKNOLOJİYİ ŞEKİLLENDİREN ÇEŞİTLİLİK

Uzmanlığımızı yenilikçi yaklaşımlarla birleştirerek, faaliyet alanlarımızdaki farklı başlıklarla teknoloji dünyasına çeşitlilik getiriyoruz. Sektörde çeşitliliği temsil etmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

YAZILIM

Web & Mobil Uygulama Geliştirme

EĞİTİM

Bireysel ve Kurumsal Eğitimler

PROJE YÖNETİMİ

Proje Planlama, Proje İzleme ve Proje yönetimi

hakkimizda
EKİBİMİZ

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Profesyonel ekip üyelerimiz, çeşitli sektörlerde deneyimleriyle öne çıkan, yenilikçi yaklaşımlarıyla özel çözümler sunan ve müşteri memnuniyetini odak noktasına alan uzmanlardan oluşmaktadır.

orkun-durmaz
yazilim-ekibi
ORKUN
DURMAZ
Founder & Manager
hicran-ertugral
yazilim-ekibi
HİCRAN ERTUĞRAL
Front-End Developer
onur-alp-aydin
yazilim-ekibi
ONUR ALP
AYDIN
Front-End Developer
ramazan-saglam
yazilim-ekibi
RAMAZAN SAĞLAM
React Native Developer
DEĞERLERİMİZ VE MİSYONUMUZ

YAZILIMIN GÜCÜYLE GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ !

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sadece yazılım çözümleri sunmuyor, aynı zamanda onların ihtiyaçlarını anlamaya odaklanarak özel çözümler geliştiriyoruz. Misyonumuz, teknolojiyi kullanarak iş dünyasını dönüştürmek ve müşterilerimize rekabet avantajı kazandırmak üzerine kuruludur.

VİZYONUMUZ

Gelecekte, teknolojinin gücünü kullanarak dünya genelinde iş süreçlerini optimize etmek ve inovasyonu teşvik etmek istiyoruz. Vizyonumuz, sürekli öğrenmeye ve gelişmeye dayanmaktadır.

İLETİŞİM VE İŞBİRLİĞİ

İletişim ve işbirliğini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla açık ve etkileşimli bir ilişki kurarak, ortak hedeflere ulaşmayı amaçlıyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve işbirliği için bize ulaşmak için lütfen ziyaret edin.

orkun-durmaz
misyonumuz-vizyonumuz

Kodlarla dokuduğumuz dünyada, her satır bir inovasyon, her fonksiyon bir çözüm ve her hata bir öğrenme fırsatıdır.